Losowe zdjęcia:

  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie


Nocny rajd na orientację - NOCEK 2011

Nocny rajd na orientację - NOCEK 2011
Czytano: 2337 | Komentarzy: 5
Poniedziałek, 28 Listopada 2011, 19:39

W nocy z 26 na 27 listopada 2011 Klub Sportów Górskich DIRETA zorganizował kolejną edycję nocnego rajdu na orientację "Nocek 2011". Była to już trzecia z rzędu edycja tego rajdu. Tym razem impreza została przygotowana na terenie Lasów Królewskich.

Nocny rajd na orientację - NOCEK 2011

W tegorocznym rajdzie wzięła udział najmłodsza część SOR`u w składzie Mariusz, Arek, Szymon plus Łysy, niestety ze względu na wymagania dotyczące pełnoletności musieliśmy wystartować w 4 osoby. Trasa została pokonana w całości i zaliczyliśmy wszystkie punkty kontrolne, choć w tym roku organizatorzy postarali się bardziej żeby nie było łatwo je odnaleźć. Trasa idealna wg organizatora wynosiła 31km, ale wiadomo że to tylko teoria i większość zespołów nakręciła sporo kilometrów więcej w poszukiwaniu PK.

W tej edycji na listę startową zapisała się rekordowa liczba 64 osób z Gniezna i kilku innych miast z Wielkopolski i nie tylko. Start i meta imprezy była w Modliszewku koło Gniezna. Zasady samego rajdu pozostały niezmienione i wyglądało to w sposób taki że uczestnicy otrzymywali bezpośrednio  przed startem mapę z naniesionym pierwszym punktem kontrolnym, po dotarciu na pierwszy punkt kontrolny otrzymują informację o lokalizacji  następnego i tak kolejno, aż do mety co sprawia że do samego końca nie wiadomo ile jest punktów kontrolnych. Czas na pokonanie trasy to 12 godzin. O wyniku decyduje liczba zaliczonych punktów kontrolnych a dopiero w drugiej kolejności czas na mecie.

 


Wyniki

Zdjęcia
Nick: *
E-mail: *
Treść wpisu: *

Komentarze (5):

Seba (Czwartek, 1 Grudnia 2011, 14:45)

Kilku na tych fotach wygląda na "pro" biegaczy.. więc wasze miejsce jest bardzo dobre moim zdaniem.

Łysy (Wtorek, 29 Listopada 2011, 15:52)

Młodzi spisali się ok-nawet bardzo tym bardziej że to ich pierwszy taki rajd w życiu, gdybać nie ma co, tylko za rok opier***ć lepiej.

Sawiol (Wtorek, 29 Listopada 2011, 15:05)

Brawo Panowie ! ;)

sabina (Wtorek, 29 Listopada 2011, 14:56)

Brawa dla Was!! buda masz racje..gdyby nie kondycja kolegi byliby w pierwszej 3 ;) gratulacje!

Buda (Wtorek, 29 Listopada 2011, 14:04)

Wynik dobry ;) nie ma sie co wstydzic ;p Brawo dla młodych za podjęcie sie tego rajdu i za osiągniecie dobrego wyniku. Pewnie gdyby nie ten jeden starszy kolega chyba łysy to wynik byl by napewno jeszcze lepszy ;)

Zobacz też inne artykuły:

TOP Survival TOP Wojskowe Strony TOP ASG